Marti, in jurul orei 12, premierul Calin Popescu Tariceanu a anuntat ca, incepand cu 1 iunie, se va elimina abonamentul la gaze, care intrase in vigoare acum doua luni. Reamintim ca acest ...
Garsoniera noua - 35.000 de euro ...