|
|||
|
|
|||
|
Primarul Sectorului 2, Neculai Ontanu se intalneste astazi, la Colegiul „Mihai Viteazu“, cu peste 500 de administratori pentru a discuta despre reabilitarea termica a blocurilor. „Aceasta operatiune este necesara in multe din cladirile sectorului deoarece s-au semnalat probleme structurale majore, care pun in pericol sanatatea locatarilor.
Cheltuielile pentru plata cotelor de intretinere devin tot mai mari din cauza pierderilor de caldura“, a spus primarul Neculai Ontanu. |
|||
| Mediafax si Rompres | |||
25 ianuarie 2006