98.000 €
Comision
Cumpărător
0%
Tip proprietate Casă
Camere 5
Băi + Gr. sanitare 2
An construcție 1970
Suprafața utilă 150 mp
Suprafață teren 343 mp
Teren liber(curte) -
Deschidere -

Descriere

O proprietate rară în Bujac, perfectă pentru cei care caută un spațiu generos, flexibil și cu potențial!

Comision 0%

Situată pe colț, într-o zonă liniștită și cu acces facil, proprietatea include două construcții distincte, amplasate pe un teren de 343 mp:



✅ Casa 1 – construcție solidă din cărămidă, ridicată în 1980, înaltă, cu pivniță. Are 3 camere și hol, și necesită renovare, fiind ideală pentru reamenajare completă.



✅ Casa 2 – construită în 2010, joasă, dar din cărămidă, complet mobilată și utilată, cu 3 camere, bucătărie, baie și hol. Dispune de centrală proprie pe gaz, este în stare bună și poate fi locuită imediat.



Proprietatea este ideală pentru o familie extinsă, pentru două generații care vor să locuiască împreună, dar separat, sau ca investiție – una dintre case poate fi închiriată cu ușurință.

Localizare

Informații utile

Zona Bujac
Nr. dormitoare 4
Băi 2
Suprafața construită (desfășurată) 180 mp
Tip proprietate Casă
Camere 5
An construcție 1970
Suprafața utilă 150 mp
Suprafață teren 343 mp
   
Finisaje/Utilităţi
Finisaje: parchet laminat, Dotari: iluminat exterior
Info imobil
Stare interior: necesita renovare, Proprietarul plateste: telefon, Cablu tv, Stadiu constructie: finalizat, Acoperis: tigla ceramica, Structura: caramida, Tip vila: individuala, Strazi limitrofe: asfaltate, Vedere: vedere spre oraș
Vecinătăţi
transport public
Alte suprafețe
AMPRENTA CLADIRE: 180 mp
Detalii comerciale
Comision cumpărător: 0%
Ultima actualizare: 19 June 2025
Ești interesat?