532.000 €
Comision
Cumpărător
2%
Tip proprietate -
Regim agricol -
Suprafața totală 13800 mp
Deschidere (front stradal) 11 m

Descriere

Blitz va propune spre vanzare un teren construibil in suprafata de 1,37 hectare langa Pitesti la nici 2 km de oras, intr o zona cu iesire si la drumul spre Ramnicul Valcea precum si la drumul spre Curtea de Arges. Terenul este compus dintr-o suprafata intravilana de aproape 0,47 ha restul fiind extravilan.

Datorita faptului ca exista o locuinta autorizata si o anexa pe proprietate, aceasta reprezinta un avantaj major pentru alte proiecte viitoare.

Oportunitatile de investitii sunt deosebit de avantajoase datorita suprafetei mari, situarii pe un teren drept, precum si prezentei tuturor utilitatilor la strada. (apa ,canalizare, curent electric, gaze, cablu tv). Zona a beneficiat de o dezvoltare rapida in ultimii ani astfel incat numarul constructiilor a crescut foarte mult contribuind la bunastarea locala.

Localizare

Informații utile

Zona Big
Suprafața totală 13800 mp
Deschidere (front stradal) 11 m
   
Detalii comerciale
Comision cumpărător: 2%
Ultima actualizare: 17 martie 2026
Ești interesat?