129.900 €
Tip proprietate Apartament
Camere 2
Băi + Gr. sanitare 1
An construcție 1980
Etaj 8/P+10
Suprafața utilă 48 mp
Suprafață teren -
Teren liber(curte) -

Descriere

Iti prezentam un apartament cu 2 camere situat in cartierul Grigorescu, la etajul 8 al unui imobil cu 10 etaje, ideal pentru cei care isi doresc sa il renoveze dupa propriul gust si sa-l transforme in caminul perfect.

Locuinta dispune de centrala termica proprie, geamuri termopan si un parchet din lemn masiv, care poate fi reconditionat. Apartamentul are un balcon si o compartimentare practica, oferind un spatiu confortabil si luminos. Totodata, aferent apartamenului, exista un spatiu de depozitare de aproximativ 5 mp aflat la subsolul blocului si inscris in cartea funciara.

Pozitionarea sa in Grigorescu asigura acces rapid la mijloace de transport, magazine, scoli si zone verzi, fiind un punct de plecare excelent pentru cei care cauta un apartament bine amplasat si cu potential.

Localizare

Informații utile

Zona Grigorescu
Nr. dormitoare 2
Baie 1
Nr. balcoane 1
Suprafața construită (desfășurată) 53 mp
Tip proprietate Apartament
Camere 2
An construcție 1980
Etaj 8/P+10
Suprafața utilă 48 mp
Finisaje/Utilităţi
Finisaje: parchet laminat, Vopsea lavabila, Faianta, Dotari: interfon, Iluminat exterior
Info imobil
Stare interior: necesita renovare; magazie, Bucatarie: frigider, Compartimentare: decomandat, Proprietarul plateste: telefon, Cablu tv, Stadiu constructie: finalizat, Structura: placi
Alte informatii
Ultima consolidare: 1985
Vecinătăţi
transport public; raul somes statia bus gradinita elf plaja grigorescu zona de promenada grigorescu
Alte suprafețe
STU - SUPRAFAȚA TOTALĂ UTILĂ: 55 mp,SUPRAFAȚĂ TERASE/BALCOANE: 4 mp
Ultima actualizare: 13 October 2025
Ești interesat?