Investitie de
400.000 de euro intr-un centru comercial in Bucuresti
CURIERUL NATIONAL
- 13 08 2003
Un nou centru comercial va fi dat in folosinta,
in luna decembrie, in sectorul 2 al Capitalei, in urma unei investitii
private de aproximativ 400.000 de euro, a anuntat, ieri, Neculai Ontanu,
primarul sectorului 2, cu ocazia inaugurarii lucrarilor de constructie.