|
|||
|
|
|||
|
Desi inca din primavara Primaria Municipiului Slobozia a cumparat doua centrale termice containerizate, si acum acestea zac abandonate in curtea Directiei pentru Administrarea Domeniului
Public, in timp ce locatarii carora le erau destinate tremura de frig in apartamente. Au ajuns obiecte de decor
Chiar si asa, cele doua centrale containerizate platite cu 45.900 euro, respectiv 55.900 euro, preturi fara TVA, nu au ajuns la blocurile G1, G2 si G120, locatii alese pentru a fi
montate. Ele zac si acum nefolosite in curtea DADP, in paza unui salariat.
|
|||
| Petronel Tudor - Evenimentul Zilei |
14 noiembrie 2005
