|
|||
|
|
|||
|
Un nou bloc de apartamente construite prin ANL a fost inaugurat la Sfantu Gheorghe, in prezenta ministrului delegat pentru lucrari publice, Laszlo Borbely (foto). Blocul are trei scari, cu 30 de apartamente de doua camere, noua garsoniere si 25 de locuri de parcare. Lucrarile de constructie au fost finalizate la sfarsitul lunii octombrie. |
|||
| Adevarul | |||
13 decembrie 2006