640.000 €
Comision
Cumpărător
2%
Tip proprietate Vilă P+3
Camere 4
Băi + Gr. sanitare 2
An construcție 1994
Suprafața utilă -
Suprafață teren 231 mp
Teren liber(curte) -
Deschidere -

Descriere

Casa individuala de 232,60 mp pe trei niveluri, situata in Kalamitsa, la 50 metri de plaja, cu acces direct la mare.



Proprietatea este amplasata in zona Kalamitsa, intr-una dintre cele mai linistite si pitoresti zone, aproape de malul marii.



Potrivita pentru locuinta permanenta sau casa de vacanta, recomandata familiilor care cauta confort si proximitate fata de plaja.



Imobilul se intinde pe trei niveluri (subsol, parter, etaj) si a fost construit in 1994.



Detalii tehnice: subsol 93,75 mp (spatiu tehnic/incapere de serviciu), parter 93,75 mp (living, bucatarie mobilata, zona de dining, WC), etaj 45,11 mp (3 dormitoare, baie). Dispune de incalzire individuala pe baza de motorina, 5 aparate A/C, tamplarie aluminiu cu geamuri duble, pardoseli din marmura si gresie, usa de securitate, boiler si scara interioara.

Localizare

Informații utile

Zona Kavala
Baie 1
Gr. sanitare 1
Tip proprietate Vilă P+3
Camere 4
An construcție 1994
Suprafață teren 231 mp
   
Finisaje/Utilităţi
Finisaje: geamuri termoizolante - aluminium, Dotari: usa metalica
Detalii comerciale
Comision cumpărător: 2%
Ultima actualizare: 1 septembrie 2025
Ești interesat?