75.438 €
Comision
Cumpărător
0%
Tip proprietate Teren Intravilan
Regim agricol -
Suprafața totală 454 mp
Deschidere (front stradal) 13 m

Descriere

Comision 0%

A sosit momentul mult asteptat, acela de a scoate la vanzare parcele de teren in zona din Arad cu cea mai mare rata de dezvoltare.

Noul cartier rezidential RED 9 dezvoltat de ARED, la 1 minut de Atrium Mall si AFI, cuprinde deja blocuri de locuinte, vor urma hectare de parcuri si zona verde, dar si un cartier select de case, cu incinta privata, securizata, la standarde occidentale.

Asigurate ca vei fi unul din cele peste 140 de familii norocoase care vor profita de sansa de a locui in cel mai bine cotat cartier de case din orasul nostru.

Sunt alaturi de tine si visul tau, impreuna vom gasi una din cele peste 140 de parcele de teren intre 300 si 900 mp

Nu pierde ocazia unica, afla ce beneficii, bonusuri, oferte si discounturi am pregatit pentru primii clienti

0 Flavius Blaga Consultant imobiliar Acasa Arad

Localizare

Informații utile

Zona Aurel Vlaicu
Tip proprietate Teren Intravilan
Suprafața totală 454 mp
Deschidere (front stradal) 13 m
Finisaje/Utilităţi
Dotari: iluminat exterior; acces auto
Info imobil
Identificare: intarusat, Caracteristici teren: construibil, Strazi limitrofe: asfaltate; drum de servitute, Vedere: vedere spre oraș
Vecinătăţi
transport public
Alte suprafețe
D - DESCHIDERE: 13 mp
Detalii comerciale
Comision cumpărător: 0%

Video

Ultima actualizare: 11 martie 2026
Ești interesat?