| Tip proprietate |
-
|
| Regim agricol |
-
|
| Suprafața totală |
4802 mp
|
| Deschidere (front stradal) |
-
|
Descriere
Teren de 4.802 mp de vanzare in satul pitoresc Kokkali, pe insula Leros, situat la 450 metri de plaja, cu vedere spre apus si spre biserica Sf. Isidor.
Zona: amplasare in Kokkali, aproape de malul marii; biserica Sf. Isidor este construita in mare si legata de uscat printr-un mic pasaj; in jurul insulitei exista ruine submerse cu valoare istorica.
Destinatie: potrivit pentru locuinta permanenta, vila de vacanta sau dezvoltare turistica.
Cladire/amenajari: pe teren exista o constructie veche de 52 mp; terenul are racorduri la apa si la curent si infrastructura pentru noi constructii; nu exista restrictii din partea serviciului arheologic.
Date tehnice: suprafata totala 4.802 mp (doua loturi de 3.590 mp si 1.212 mp); posibilitate de construire rezidentiala pana la 640 mp (de exemplu 4 locuinte a cate 160 mp) sau dezvoltare turistica cu suprafata construita de pana la 2.550 mp; distanta pana la mare 450 metri.
| Finisaje/Utilităţi |
| Finisaje: gresie, Geamuri termoizolante - lemn |
| Alte informatii |
| Detalii inaltime:Demisol |
| Detalii comerciale |
| Comision cumpărător: 2% |
Ultima actualizare: 1 septembrie 2025
Ești interesat?