Apartament de 3 camere, decomandat, luminos, curat, mobilat si utilat de locuinta, gata pentru inchiriere imediat.
Are ferestre PVC cu geam termopan, mobilier de bucatarie nou, mochete noi, electrocasnice si mobilier in stare foarte buna
Este situat chiar langa parcul Plumbuita, la Doamna Ghica, in imobil foarte curat cu lift modern, supravegheat video; in fata cladirii sunt statiile de autobuz.
In apropiere sunt magazine, banci, clinica etc.
Zona este favorizata de vecinatatea lacului si a parcului unde va puteti plimba si relaxa.;
Descriere compartimentare:camara;
Descriere terase/balcoane:Sunt 3 balcoane: la livind, bucatarie, dormitor;
Detalii localizare:Apartamentul este situat foarte aproape de Doamna Ghica, aproape de lacul Colentina si parcul Plumbuita; zona estefoarte usor accesibila (multe mijloace de transport) cu magazine, scoala, banci in apropierea locuintei. Parcul din apropiere ofera celor care locuiesc in zona posibilitatea sa stea la aer curat si sa admire peisaje incantatoare.
Dacă dorești sa primești pe email alerte cu noi oferte specifice acestei căutari te rugăm să introduci adresa de mail.